2 F TASARIM DEKORASYON İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ŞEHİR PLANLAMA ORGANİZASYON REKLAM YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ GIDA LTD. ŞTİ.

BOYPAN MOBİLYA DEKORASYON İMALAT ÜST YÜZEY CİLA İŞLEMCİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ADI / SOYADI / UNVANI: 2 F TASARIM DEKORASYON İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ŞEHİR PLANLAMA ORGANİZASYON REKLAM YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ GIDA LTD. ŞTİ.

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 256174 / ANKARA

DOSYA ESAS NO: 2019/375

İLAN METNİ

T.C.
ANKARA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI
ESAS NO : 2019/375 Esas

Talep eden – borçlu Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 256174 numaralı sırasında kayıtlı 2 F TASARIM DEKORASYON İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ŞEHİR PLANLAMA ORGANİZASYON REKLAM YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ GIDA LTD. ŞTİ. hakkında konkordato talebinde bulunulmuş olup, mahkememizce talebe ekli belgeler üzerinde şekli olarak yapılan inceleme sonucu İİK.’nun 286. maddesince sayılan belgelerin bulunduğu görülmekle; 08/07/2019 günü saat: 17.15’den geçerli olmak üzere 3 ay süre ile geçici mühlet kararı verilmiş olup, ayrıca geçici konkordato komiserleri kurulu görevlendirilmiştir.
Geçici konkordato komiserleri kurulunda hukukçu Oğuz TURHAN (TCKN: 71527082428), işletme uzmanı Yusuf KARCIOĞLU (TCKN: 41761809242) ve bağımsız denetçi Cahit Serkan KUMDAKCI (TCKN: 66487216594) geçici konkordato komiseri kurulu olarak görev yapmaktadır.
Geçici komiserler kurulu konkordato talep eden şirketin faaliyetlerine nezaret edecektir. Ayrıca şirketlerin yönetim organının tüm eylem ve incelemelerinin geçerliliği geçici komiser kurulu onayına tabii tutulmuştur.
Geçici mühlet kararının İİK’nun 288/1 maddesi uyarınca İİK’nun 294. maddesindeki şekli ile alacaklılar bakımından, İİK.’nun 295 maddesindeki şekli ile rehinli alacaklılar bakımından, İİK.’nun 296. maddesindeki şekli ile sözleşmeler bakımından, İİK.’nun 297. maddesindeki şekli ile konkordato talep eden borçlu bakımından sonuç doğurmasına hükmedilmiştir.
Ayırca konkordato talep eden-borçlu şirket alacaklılarınca, ilandan itibaren 7 günlük kesin süre içerisinde dilekçe ile itiraz edilerek, konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığı hususu delilleri ile birlikte ileri sürebileceği gibi, mahkememizden de konkordato talebinin reddi talep edebileceklerdir.

İLAN ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-gecici-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi-655184.html

BOYPAN MOBİLYA DEKORASYON İMALAT ÜST YÜZEY CİLA İŞLEMCİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

Add Comment